RABO Clubsupport actie

Ook dit jaar organiseert de RABObank de RABO CLUBSUPPORT actie. Onze vereniging heeft zich hiervoor, op uitnodiging van de RABO organisatie, ingeschreven en deze is door de RABO geaccepteerd. Centraal thema daarbij is de door onze KBO aangegeven ledenwerfcampagne 2022.

Hoe werkt het?

  • De stemperiode loopt van maandag 5 september t/m dinsdag 27 september.
  • Alleen leden van de RABO mogen stemmen en moeten minimaal 12 jaar zijn.
  • Per lid kan men 3 stemmen uitbrengen op 3 verschillende deelnemende verenigingen of stichtingen.

Het stemmen:
Een overzicht van de deelnemende verenigingen in 2022 staat op de website: www.rabobank.nl; klik op ‘clubsupport’ en daarna op ‘club-overzicht’. Dit kan ook direct via de link  https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/club-overzicht. Zoek op ‘KBO Meijel’ en stem op onze vereniging door in het blauwe balkje onderaan het overzicht op ‘stemmen’ te klikken. Je wordt daarbij rechtstreeks doorgeleid naar je RABO Internetbankieren.
Let op: Dit kan pas vanaf 5 september!
We hopen ook dit jaar weer een mooi bedrag aan onze clubkas te kunnen toevoegen. Wij danken onze leden hartelijk voor hun stem op ons! Ter info: vorig jaar stemden 134 leden op ons.

Dit bericht is geplaatst in Algemene berichten met de tags , . Bookmark de permalink.

Eén reactie op RABO Clubsupport actie

  1. van Lierop-Pouls schreef:

    hoeveel mogen er meedoen om te stemmen wij hebben een en of rekening .

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *